Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Celkom za produkt
0 ks tovaru
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH) Doručenie zdarma!
DPH 0,00 €
Celkom za produkt (s DPH)
Pokračovať v nákupe Pokladňa
20.07.2022

Raňajky sa zvyknú označovať za najdôležitejšie jedlo dňa. Zamysleli ste sa niekedy nad dôvodom, prečo je to tak? Nakoľko sa toto pravidlo približuje skutočnosti a ako by mali vyzerať ideálne raňajky?

22.03.2022

V rýchlom tempe života s množstvom povinností má mnoho ľudí problémy so spánkom. Ak sa k tomu pridajú nadmerný stres, nezdravý životný štýl a nedostatok relaxu, nedostatok spánku sa postupne začne prejavovať na množstve energie a môže mať dopady aj na zdravie. Prinášame vám preto odpoveď na otázku: „Ako rýchlo zaspať.“ Vďaka nasledovným radám budete navyše spať počas celej noci bez budenia.

15.03.2022

Proteíny sú spájané najmä s naberaním svalovej hmoty, ale okrem športovcov sú dôležité aj pre nešportujúcich ľudí. Bielkoviny by mali byť súčasťou pestrej stravy, pretože ich funkcia v každom ľudskom organizme je veľmi dôležitá.

08.03.2022

Viete, čo všetko sa deje s vaším telom, keď ste v strese? Stres je bežnou súčasťou života každého z nás. Pokiaľ je krátkodobý, nie je pre zdravie človeka nebezpečný, problémy nastanú, ak sa nahromadí. Ako eliminovať stres, vám poradíme v nasledujúcom článku.

17.02.2022

Chladné počasie zvyšuje našu náchylnosť na rôzne ochorenia. V zime je preto namieste myslieť na obranyschopnosť nášho organizmu. Viete, ako posilniť imunitu? Poradíme vám v nasledovnom článku.

01.02.2022

Pravidelný pohyb odporúčajú lekári pre zdravie, no prinesie vám aj iné benefity. Stačí sa mu pritom venovať len 30 – 60 minút denne.