Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Celkom za produkt
0 ks tovaru
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH) Doručenie zdarma!
DPH 0,00 €
Celkom za produkt (s DPH)
Pokračovať v nákupe Pokladňa
22.05.2023

Mnoho ľudí uprednostňuje fyzické zdravie pred tým psychickým. Ako môže jedno ovplyvňovať to druhé vám prezradíme v nasledujúcich odsekoch. Dozviete sa tiež, prečo je pre celkové zdravie dôležitý pravidelný pohyb.

10.05.2023

Štíhle a vypracované brucho je vysnívanou métou mnohých z nás. Nevešajte však hlavu – skúste sa držať nasledujúcich tipov, ako schudnúť z brucha.

19.04.2023

Možno ste si doteraz mysleli, že cvičenie je hračka – prídete do fitka, zničíte sa a hotovo. No aj cviky majú svoje pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať, ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky.

11.04.2023

Kompresné oblečenie medzi športovcami je veľmi obľúbené. Na telo sadne ako druhá koža a pri pohybe vás nič neobmedzuje. Kompresné oblečenie má ale omnoho viac výhod.

06.04.2023

O tom, že kancelárska práca so sebou prináša celý rad zdravotných problémov ste už určite počuli. Poradíme vám, ako týmto nepríjemnostiam predchádzať a ako s nimi zatočiť v prípade, že sa objavia.

27.10.2022

To, že primeraný pohyb je pre náš organizmus prospešný, je nespochybniteľný fakt. Existujú ale určité partie tela, ktorým sa zvýšená fyzická námaha nemusí veľmi páčiť. Reč je o kĺboch a šľachách. Bandáže sú skvelou prvou pomocou v prípade ich preťaženia, no pomôžu aj v rámci prevencie a ochrany.