Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Celkom za produkt
0 ks tovaru
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH) Doručenie zdarma!
DPH 0,00 €
Celkom za produkt (s DPH)
Pokračovať v nákupe Pokladňa
10.10.2022

Čo sa týka terénu, preferovať by ste mali, paradoxne, neupravené cesty. Na pohľad bezpečné odhrnuté chodníky sú totiž mnohokrát klzkejšie a dopady na asfalt sú tvrdšie, než tie do snehovej pokrývky.

20.07.2022

Raňajky sa zvyknú označovať za najdôležitejšie jedlo dňa. Zamysleli ste sa niekedy nad dôvodom, prečo je to tak? Nakoľko sa toto pravidlo približuje skutočnosti a ako by mali vyzerať ideálne raňajky?

22.03.2022

V rýchlom tempe života s množstvom povinností má mnoho ľudí problémy so spánkom. Ak sa k tomu pridajú nadmerný stres, nezdravý životný štýl a nedostatok relaxu, nedostatok spánku sa postupne začne prejavovať na množstve energie a môže mať dopady aj na zdravie. Prinášame vám preto odpoveď na otázku: „Ako rýchlo zaspať.“ Vďaka nasledovným radám budete navyše spať počas celej noci bez budenia.

15.03.2022

Proteíny sú spájané najmä s naberaním svalovej hmoty, ale okrem športovcov sú dôležité aj pre nešportujúcich ľudí. Bielkoviny by mali byť súčasťou pestrej stravy, pretože ich funkcia v každom ľudskom organizme je veľmi dôležitá.

08.03.2022

Viete, čo všetko sa deje s vaším telom, keď ste v strese? Stres je bežnou súčasťou života každého z nás. Pokiaľ je krátkodobý, nie je pre zdravie človeka nebezpečný, problémy nastanú, ak sa nahromadí. Ako eliminovať stres, vám poradíme v nasledujúcom článku.

17.02.2022

Chladné počasie zvyšuje našu náchylnosť na rôzne ochorenia. V zime je preto namieste myslieť na obranyschopnosť nášho organizmu. Viete, ako posilniť imunitu? Poradíme vám v nasledovnom článku.