Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Celkom za produkt
0 ks tovaru
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH) Doručenie zdarma!
DPH 0,00 €
Celkom za produkt (s DPH)
Pokračovať v nákupe Pokladňa
Spaľovač tukov Fat Ban 100 kaps - Iron Aesthetics-1
  • Spaľovač tukov Fat Ban 100 kaps - Iron Aesthetics-1
  • Spaľovač tukov Fat Ban 100 kaps - Iron Aesthetics-1

Spaľovač tukov Fat Ban 100 kaps - Iron Aesthetics

Fat Ban je extra koncentrovaná silná forma doplnku výživy, určená pre najnáročnejších konzumentov, športovcov a ľudí, ktorí chcú znížiť telesnú hmotnosť. Termogenické zložky zvyšujú telesnú teplotu, a tým sa zvyšuje spotreba energie organizmu, teda aj spaľovanie uloženého tuku. Tieto zložky garantujú, že pri pravidelnom užívaní sa dajú dosiahnuť viditeľné výsledky aj bez tréningu.

Doručíme:
Streda 22.03.2023

9,90 €

14,00 €

Súvisiace produkty

Spaľovač tukov Fat Ban - termogénny spaľovač tukov na podporu chudnutia

Spaľovač tukov Fat Ban je účinná zmes na podporu spaľovania tukov a pre optimálny chod metabolizmu. Vďaka termogennému pôsobeniu látok ako L-karnitín, synefrín, kofeín dôjde k rýchlejšiemu zahriatiu tela, najlepšie v nadväznosti na fyzickú aktivitu. Tým pádom môžete spáliť väčšie množstvo kalórií aj tukov.

Obsiahnutý kofeín, synefrín a L-karnitín majú priamy vplyv aj na štiepenie a spaľovanie tukov. Tento spaľovač tukov sme ešte vylepšili pridaním rastlinných extraktov zo zelenej kávy, bielej vŕby a vinnej révy, ktoré sa často používajú pre zvýšenie účinku spaľovania tukov. Ďalej produkt obsahuje extrakt z čierneho korenia, ktorý je známy tým, že zvyšuje vstrebateľnosť niektorých látok.

Výhody Fat Ban

  • viaczložkový termogénny spaľovač tukov
  • zahreje a nabudí na tréning
  • podporuje redukciu únavy a vyčerpania
  • ideálny počas intenzívnej redukcii hmotnosti

Zloženie

L-Karnitín tartrát, extrakt zo zeleného čaju (CamelliaSinensis – štandardizovaný 50% extrakt), extract z vinnej révy, kofeín bezvodný, extrakt z čierneho korenia, synefrín, extrakt z bielej vŕby, mikrokryštalická celulóza (e460), fosforečnan vápenatý (e341), rastlinný stearan horečnatý (protihrudkujúca látka) (e572), želatinová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsule pred športovou aktivitou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kapsula)
L-Karnitín tartrát150 mg
Synefrín5 mg
Bezvodý kofeín80 mg
Extrakt zo zeleného čaju250 mg
Extrakt z čierneho korenia2,5 mg
Extrakt z bielej vŕby30 mg
Extrakt z vinnej révy100 mg

Upozornenie

Výživový doplnok určený predovšetkým pre športovcov. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy, dojčiace matky a ľudí s vysokým krvným tlakom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Podobné produkty v rovnakej kategórii: