Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Celkom za produkt
0 ks tovaru
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH) Doručenie zdarma!
DPH 0,00 €
Celkom za produkt (s DPH)
Pokračovať v nákupe Pokračovať

 IRON CLOTHING

Značka IRON Clothing je výrobca značkového oblečenia pre športovcov, ktorí sa zameriavajú na kulturistiku, fitness, posilňovanie, workout a zmiešané bojové umenie (MMA). Značka IRON Clothing zajisťuje, že každý model oblečenia je originálny a vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, najmä 100% bavlny.


Od tejto chvíle máte možnosť nosiť tričko, ktoré perfektne odráža a predstavuje váš náročný životný štýl. IRON oblečenie môžte použiť nielen pri tréningu, ale aj pri bežnom nosení. Je už na Vás, či uprednostňujete voľný strih, ktorý nezabraňuje pohybu behom cvičenia, alebo obtiahnutý strih, ktorý dokonale zdôrazňuje svalovú hmotu. Garantujeme, že každý kus svalu je v oblečení IRON pohodlný a štýlový, takže neváhajte a objednajte svoj nový štýl.

Členovia česko-slovenského Iron tímu:

 

Hlavné výrobky Iron Clothing zahrňujú tričká vyrobené výhradne zo 100% Ring-Spun bavlny. Ďaľej v našej kolekcii oblečenia IRON nájdete tielka, mikiny, tepláky, kraťasy a samozrejme aj celú radu dámskeho fitness oblečenia.
Ľudia sa často pýtajú, aký je rozdiel medzi klasickou bavlnou a bavlnou Ring-Spun. Stručne povedané, bavlna Ring-Spun je jemnejšia a vyzerá lepšie na pohľad ale prečo je to tak? Procesy pre výrobu obidvoch druhov bavlny sú úplne odlišné. Klasická bavlna je vyrobená z jemných rastlinných vlákien, ktoré sú tkané dohromady, aby vytvorili priadzu, ktorá sa potom premení na materiál. Bavlna Ring-Spun je úplne iná. Priadza z Ring-Spun bavlny je vyrobená točením a stenčovaním bavlnených prameňov a robia materiál s veľmi mäkkým povrchom, ale silnejší než tradičná bavlna.Kolekcie, ktoré treba zažiť

Pýchou Iron Aesthetics je jedinečná kolekcia SKULL. Tričká zo 100% bavlny veľmi dobre kombinovateľné s ďaľšími výrobkami z našej ponuky, ale taktiež z vášho šatníka.
Stačí kliknúť na obrázok a objednať. Aké jednoduché.
Pozornosť nestráca ani jedna, úplne nová kolekcia BEAST MODE. Tričká a tielka sú dokonalým doplnkom pre každého, kto uznáva pekný a estetický štýl. Vďaka designu z kolekcie Iron Aesthetics budete jedinečný, pretože túto kolekciu nebudete môcť nikde inde nájsť, len u nás.
Stačí kliknúť na obrázok, objednať, vyskúšať a hneď sa do nej zamilujete. To vám garantujeme.
Tielka, ktorých strih a dizajn vzbudzuje rešpekt. To sú letné kolekcie BASEBALL, BEAST MODE, CIRCLE a SKULL.

Dámske kolekcie legín a podprseniek z pružného materiálu zaručujú maximálne pohodlie a flexibilitu. Kolekcie pre ženy, ktorým záleží na ich športovom outfite nielen počas tréningu.

Klikaj na obrázok :)Staňte sa členom IRON TEAMU!

Pokiaľ ste kulturista, powerlifter, fitnessák, workoutista, zápasník MMA alebo športovec so skutočnou horlivosťou pre šport a chcete se stať členom nášho IRON TEAMU, odošlite svoje fotky na facebook alebo e-mail (info@ironaesthetics.sk) a budeme to s vami konzultovať.