Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Celkom za produkt
0 ks tovaru
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH) Doručenie zdarma!
DPH 0,00 €
Celkom za produkt (s DPH)
Pokračovať v nákupe Pokladňa
BCAA 2:1:1 300 tab - Iron Aesthetics-1
  • BCAA 2:1:1 300 tab - Iron Aesthetics-1
  • BCAA 2:1:1 300 tab - Iron Aesthetics-1

BCAA 2:1:1 300 tab - Iron Aesthetics

BCAA 2:1:1 sú esenciálne aminokyseliny v jednej tablete. Jednotlivé aminokyseliny L‑leucín, L‑izoleucín, L‑valín sú v pomere 2:1:1, ktorý zodpovedá potrebám organizmu pri a po športovej záťaži.

Doručíme:
Streda 08.02.2023- PRI VÝBERE DOPRAVY CEZ DPD

14,90 €

23,00 €

Súvisiace produkty

BCAA 2:1:1 - ochrana svalovej hmoty

Najdôležitejšou aminokyselinou z BCAA pri intenzívnych tréningoch alebo pri vyčerpávajúcom silovom zaťažení je Lleucín. Aj preto je vo výrobku BCAA 2:1:1 zastúpený v dvojnásobnom množstve, ktoré garantuje najlepšie výsledky vyplývajúce zo suplementácie týmto doplnkom. Leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1 niekoľkonásobne zvyšuje syntézu čistej svalovej hmoty. Pozitívne pôsobí ako rozhodujúci faktor pre nárast sily, garantuje maximálnu efektívnosť pri ochrane svalovej hmoty po aj počas tréningu, pri strese alebo diétach (antikatabolický efekt), výrazné skrátenie regenerácie a predĺženie doby intenzívneho tréningu, udržanie maximálnej pozitívnej dusíkovej balancie.

 

Výhody

  • zvýšenie syntézy svalovej hmoty
  • ochrana svalovej hmoty
  • skrátenie regenerácie
  • udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie
  • optimálny pomer aminokyselín 2:1:1

 

Zloženie

Leucín, izoleucín, valín, hydrogén fosforečnan vápenatý (E341), mikrokryštalická celulóza (E460), stearan horečnatý (E470b).

 

Dávkovanie

Užite 5 tabliet 20 minút pred tréningom a 5 tabliet ihneď po tréningu. V deň voľna užite jednu dávku (t.j. 5 tabliet) ráno nalačno a druhú dávku večer pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 tabliet)
Leucín2500 mg
Izoleucín1250 mg
Valín1250 mg

 

Upozornenie

Výživový doplnok je určený predovšetkým pre športovcov. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Výrobok uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Podobné produkty v rovnakej kategórii: