Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Celkom za produkt
0 ks tovaru
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH) Doručenie zdarma!
DPH 0,00 €
Celkom za produkt (s DPH)
Pokračovať v nákupe Pokladňa
BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-2 BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-3 BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-1
 • BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-2
 • BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-3
 • BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-1
 • BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-2
 • BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-3
 • BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics-1

Súvisiace produkty

BCAA Juice 4:1:1 with Glutamine 500 g - Iron Aesthetics

BCAA s rozvetvenými aminokyselinami v pomere 4:1:1, ktoré sú obohatené o glutamín. Táto kombinácia vám zaručí optimalizovanú syntézu bielkovín a vysoká dávka leucínu a glutamínu maximalizuje tvorbu svalov. Regenerácia po náročnom tréningu bude rýchlejšia, aj vďaka mimoriadne rýchlej absorbcii. BCAA Juice 4:1:1 sú úplne bez cukru a sú skvelou voľbou aj pre toho najnáročnejšieho športovca.

Doručíme:
Piatok 30.09.2022- PRI VÝBERE DOPRAVY CEZ PACKETU

16,90 €

30,00 €

Súvisiace produkty

BCAA Juice - esenciálne aminokyseliny obohatené o glutamín

Bcaa Juice sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, L-Leucín, L-Izoleucín a L-Valín v optimálnom pomere 4:1:1. Navyše sú obohatené o glutamín. Tieto esenciálne aminokyseliny si telo nedokáže vytvoriť, preto ich musíme prijať zo stravy alebo formou výživových doplnkov. BCAA tvoria až tretinu svalových bielkovín a sú potrebné pre tvorbu bielkovín počas proteínovej syntézy, ktorá je potrebná pre regeneráciu, rast a udržanie svalovej hmoty. BCAA Juice sú skvele rozpustné vo vode, nepenia a nájdete ich vo fantastických príchutiach!

Glutamín je neesenciálnou aminokyselinou. Je stavebným materiálom pre tvorbu bielkovín v svaloch. Organizmus ju vo väčšom množstve nevie vyprodukovať, preto ju je vhodné suplementovať.

 

Výhody

 • obsah leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 4:1:1
 • esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom
 • jedna dávka obsahuje až 6 g BCAA a 2 g glutamínu
 • zlepšujú proteínovú syntézu
 • dostupné v lahodných príchutiach

 

Zloženie

GREEN APPLE: L-Leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, sladidlo sukralóza (E955), kyselina citrónová (E330), prírodná jablková aróma, prírodné farbivo.

CHERRY JUICE: L-Leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, sladidlo sukralóza (E955), kyselina citrónová (E330), prírodná čerešňová aróma, prírodné farbivo.

LEMON JUICE: L-Leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, sladidlo sukralóza (E955), kyselina citrónová (E330), prírodná citrónová aróma, prírodné farbivo.

RED GREP: L-Leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, sladidlo sukralóza (E955), kyselina citrónová (E330), prírodná grepová aróma, prírodné farbivo.

 

Dávkovanie

Do 300-400 ml vody nasypte 10 g BCAA (polovica odmerky = 2 čajové lyžičky) a poriadne premiešajte, ideálne v šejkri. Pre optimálny účinok užívajte 2-4x denne, a to pred tréningom, počas tréningu, po tréningu a pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (10 g)
L-Leucín4 g
L-Izoleucín1 g
L-Valín1 g
L-Glutamín2 g

 

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Podobné produkty v rovnakej kategórii: